Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување : 32 x 4 x 3 cm
Големина на производот: Должина 31 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Фрула розова #002”