Опис

Возраст: 3+
Материјал: дрво, пластика
Пакување: 14 x 3 x 4 см
Големина на производот: Должина 13 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – усна хармоника розова #077”