Опис

Возраст: 18 месеци+
Материјал: дрво, пластика, метал
Пакување: 27 x 10 x 27 cm
Големина на производот: 25 x 10 x 25 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Тркачка патека за автомобили мече #076”