Опис

Возраст: 3+
Материјал: дрво, пластика, полиестер, метал
Пакување: 23 x 23 x 12 см
Големина на производот: Висина 10 cm, ⌀ 20 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Тапан розов #071”