Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 19 x 17 x 17 cm
Големина на производот: Висина 16cm, ø 16cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сталак со слатки #070”