Опис

Возраст: 2+
Материјал: Дрво
Пакување: 25 x 19 x 19 см
Големина на производот: Висина 25 см, ⌀ 19 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сребрени дрвени коцки за градење #066”