Опис

Возраст: 18 месеци+
Материјал: Дрво
Пакување: 30 x 3 x 22 см
Големина на производот: 29 x 21 x 2 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сложувалка еднорог #061”