Опис

Боја: Сина

Возраст: 2+

Материјал: Дрво

Пакување: 23 x 23 x 25 cm

 

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Син сет за автомобили #060”