Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 19 x 7 x 28 см
Големина на производот: 60 x 12 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сет за фризер #181”