Опис

Возраст: 18 месеци +
Материјал: Дрво
Пакување: 36,5 x 7,5 x 12 см
Големина на производот: 32 x 9 x 7 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сафари вагон #054”