Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 27 x 9 x 22 см
Големина на производот: 27 x 9 x 22 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Риболов игра со куферче #049”