Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 51 x 10 x 63 см
Големина на производот: 58 x 29 x 91 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Продавница за сладолед #047”