Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување : 27 x 21 x 10 cm
Големина на производот: 26 x 20 x 0,5 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Попладневен чај #046”