Опис

Возраст: 2+
Материјал: дрво, пластика, метал
Пакување: 23 x 23 x 25 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – патека со автомобили розова #042”