Опис

Возраст: 0+
Материјал: Памук, полиестер, пластика
Пакување: 33 x 10 x 23 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Музичка вртелешка мече/зајче #094”