Опис

Возраст: 1+
Материјал: Дрво
Пакување: 17 x 17 x 17 cm
Големина на производот: 16 x 16 x 16 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Магична топка #038”