Опис

Возраст: 3+
Материјал: дрво, метал
Пакување: 61 x 9 x 58 cm
Големина на производот: 55 x 32 x 72 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Кујна сива #030”