Опис

Возраст: 3+
Материјал: картон, дрво
Пакување: 19 x 13 x 7 cm
Големина на производот: 19 x 13 x 7 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Куферче за шминка #036”