Опис

Возраст: 3+
Материјал: дрво, метал
Пакување: 30 x 5 x 14 см
Големина на производот: 29 x 13 x 2 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Ксилофон син #028”