Опис

Боја: Розова
Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 42 x 30 x 6 см
Големина на производот: 42 x 24 x 34 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Кревет за кукла #025”