Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување: 28 x 14 x 20 см
Големина на производот: 31 x 18 x 40 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Количка за сладолед #023”