Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво
Пакување : 22 x 11 x 17 cm
Големина на производот: 25 x 16 x 16 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Каса #020”