Опис

Материјал: Керамика
Пакување : 15 x 15 x 11 cm
Големина на производот: 14 x 10 x 11cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Каса прасе #088”