Опис

Возраст: 18 месеци +
Материјал: Дрво
Пакување: 18 x 7 x 7 cm
Големина на производот: Должина 16 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Дрвена музичка тропалка сива #015”