Опис

Возраст: 18 месеци +
Материјал: Дрво
Пакување: 23 x 14 x 12 см
Големина на производот: 22 x 13 x 11 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Дрвена играчка за удирање со чеканче Мече #012”