Опис

Возраст: 3+
Материјал: Дрво, метал, пластика
Пакување : 22 x 7 x 59 cm
Големина на производот: 55 x 18 cm

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Гитара сина #008”