Опис

Возраст: 18 месеци+
Материјал: Дрво
Пакување: 24 x 11 x 12 см
Големина на производот: 23 x 11 x 10 см

 

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadababo – Сребрена дрвена играчка за удирање со чеканче #001”