Опис

Возраст:  3+ месеци

Материјал : TRITAN plastic (100% BPA-Free)

Сертификат : BS EN 1400 : 2013+A1:2014

Ширина: 5,7 см

Должина: 3,5 см 

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Elodie – Цуцла 3+ месеци, Blushing Pink #160”