Опис

двослоен 100% органски памук водоотпорна средна мембрана прицврстување на клип со две копчиња што дозволуваат две различни големини.

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Elodie – Памучно лигавче, Grey Bamboo #125”