Опис

Материјал: Прстен: Силиконски | Лента: полиестер | Клип: челик без никел

Сертификати: EN-12586:2007+A1:2011

Должина: 19 см (без прстен и клип)

Ширина: 3,5 см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Elodie – Држач за цуцла, Chocolate #143”