Опис

Материјал: 50% рециклиран полиестер | 50% полиестер

Сертификати: Oeko-Tex Standard 100, Класа 1 за производи за бебиња

Должина: 100 см Ширина: 75 см

Се пере во машина на 40 степени. Не препорачуваме сушење во сушара или пеглање.

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Elodie -Бисерно кадифено ќебе, Pink Noveau #142”