Опис

Овој производ е сертифициран со OEKO-TEX® и GOTS®.

Материјал: 100% органски памук со скриен патент.

Нега: Се пере на 60°C.

Големина: јорган: 100 x 140 cm – перница: 40 x 45 cm

Дополнителни информации

Бренд