Опис

Возраст: 3+

Материјал: дрво, пластика, метал

Пакување: 23 x 23 x 25см

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “Jabadabado – Сет воз #055”