Опис

  • Димензии: 7,3 x 16,5 x 7,3 см
  • Содржина: 400 ml
  • Материјал: куќиште PETG + капак ПП + вшмукување млазница PS + силиконски прстен + PE сламка (без БПА)
  • Одржување. Само рачно перење. Машината за миење садови може да го оштети овој производ.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Шишето не е погодно за готвење.

 

 

 

 

Дополнителни информации

Бренд

Коментари

Нема коментари

Бидете први кои ќе го оценат “A Little Lovely Company – Шише за пиење, виножито #109”